AHŞAP JALUZİ PERDELER

   25 mm, 35 mm ve 50 mm olarak üretilebilmektir. Yurt dışından gelen hazır ebatlı perdeler sizin istediğiniz ölçüler doğrultusunda yapılabilmektedir. Çeşitli renk seçenekleri sayesinde en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

   Ofislerde, kış bahçelerinde ve evlerde çok rahatlıkla kullanılabilen uzun ömürlü ve muntazam kullanıldığında çok dayanıklı perde sistemleridir.

   Temizliği nemli bezle kolaylıkla yapılabilmekte, ayrı bir zaman ve uğraş gerektirmemektedir.

Ahşap Jaluzi Perde
Ahşap Jaluzi Perde
Ahşap Jaluzi Perde
Ahşap Jaluzi Perde
Ahşap Jaluzi Perde

Ahşap Jaluzi Perde

Jaluzi yapısına sahip perdeler günden güne değişen şekilleriyle insanlara sunulmaya devam edilmektedirler. Bu perdeler daha çok işyerlerinde tercih edilerek gün ışığını hassas şekilde iş yerine almaması sağlanmış olmaktadır. Fakat bu perdeler denilince akla gelen bu önyargı günümüzde bütünüyle yıkılmaya başlanmıştır. Özellikle yeni modelleriyle artık bu durum tamamen tarihe karışmış olmaktadır.

Üstelik uygun fiyat seçenekleriyle de sunularak bu perdelerin sahipleriyle buluşmalarının önündeki tüm engellerin kaldırılmaları sağlanmıştır. Sözü edilen bu yeni modellerle birlikte perdelerin yeni özellikleri de devreye girmiştir. Önceleri ham maddesi alüminyum olan bu perdelerin günümüzdeki halleriyle ahşap malzemeden imal edilmeleri söz konusu olmuştur.

Özellikle hakiki ahşap malzemelerden üretimi yapılarak ahşap hanelerin ve diğer konutların ev dekorasyonlarında tamamlayıcı bir unsur olarak vazife almaya başlamıştır. Evinizin gözdesi olan Ahşap Jaluzi Perde çeşitleriyle de işyerlerinde olduğu gibi hem güneş ışıklarının ne şiddette evinize ulaşabileceğini kontrol etmeniz mümkün olabilecek hem de ahşap görüntüsüyle sizi büyülemeye ve konuklarınızı da kendisine hayran bırakmaya devam edecektir.

Tüm bu özelliklerinin yanı sıra fiyatlarında da müthiş indirimler yer almaktadır. Şu sıralar düşük fiyat seçenekleriyle bir Ahşap Jaluzi Perde alınabilir. Bütün kartların geçerli olduğu ve taksit imkânlarının da bulunduğu bu perde modelleriyle sizler de yaza özel bu dekore ürününü alabilir ve böylece evinizi baştan sona yenileyebilirsiniz.

Üstelik bu sayede hiç yapmadığınız bir şeyi yaparak evinizin gözünüze daha hoş görünmesini de sağlayabilmeniz mümkün olmaktadır. Ev dekorasyonu denildiğinde başta gelen jaluziler bu gibi özellikleriyle göz doldurmaya devam etmektedir. Bütün mağazalarda bütün modelleriyle bulunabilecek olan bu perdeler indirimli olarak stoklarla sınırlı olup satışı sürmektedir.

KasaAlüminyum
Mekanizma1. sınıf
İçerik% 100 Ahşap
GarantiVar
Ürün TemizliğiSünger ile silinebilir.
Slayt Genişliği
25 mm, 35 mm,50 mm
MotorVar
KumandaVar
Ev OrtamıUygun
Ofis OrtamıUygun
Montaj OrtamıTavana, Kornişe, Alüminyuma
Nem DayanılıklığıVar
Renk ÇeşitleriOpsiyonel