NASIL ÇALIŞIYORUZ?

GÖK PERDE ve DEKORASYON

   İstanbul’un tüm bölgelerinde Anadolu veya Avrupa yakasına, ücretsiz keşif ve montaj hizmetleri sunmaktadır. Alanında uzmanlaşmış saha ekibimiz satın almış olduğunuz perde ürünleri için adresinize gelerek gerekli ölçüleri aldıktan sonra (gün içerisinde) ve/veya sizin belirleyeceğiniz günde kurulum ve montaj işlemleri hızla ve profesyonelce yapmaktadır.

    Perdecilik sektöründe amacımız ve ilkemiz yaptığımız ve ürettiğimiz ürün ve teknik desteği sıfır hata ile yapmaktır. Bizden almış olduğunuz perde ürünlerinden memnun kalmadığınız perde veya perde ürünleri hakkında bizleri arayarak teknik destek ekibimiz ile profesyonel çözümler üreterek problemlerin en kısa sürede giderilmesini sağlamak amacıyla bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.
    Sektörünün gelişmesiyle perde sadece bir pencereyi kapatmak için değil, bulunduğu mekânlarda dekorasyonun en önemli bir parçası haline gelmeyi başarmıştır. Gök Perde ve Dekorasyon olarak perdeci sektöründe birçok perde sistemiyle sizlere hizmet sunmaktayız. Perdeci olarak çoğunun üretimini kendimizin yaptığı; stor perde, jaluzi perde, dikey perde, ahşap stor perde, zebra perde, sahne perdesi, blackout perde, screen perde, screen stor perde, ev perdesi, pliseli perde, ofis büro perdesi, motorlu perde, projeksiyon perdeleri, sineklik perdeleri, cam balkon perdeleri, akustik perdeler ve baskılı stor perde gibi perde çeşitlerimiz ile akla gelen ilk markayız.
    Sektörde göstermiş olduğu kaliteli ve güvenilir hizmet sayesinde müşterilerinin bütün perde ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Acil perde ihtiyaçlarınız için bizleri hemen aramanız yeterlidir. İstanbul içi ücretsiz keşif ve montaj hizmetimiz vardır.
   Sizler de en iyi perde ve perdeci hizmetini almak istiyorsanız ücretsiz keşif ve ölçü için bizleri arayıp gerekli bilgileri alabilirsiniz. Kendimizi perdeci olarak nitelendirdiğimiz, maddiyatı geri planda tutup hizmetin kalitesine odaklandığımız ekip arkadaşlarımızla siz değerli müşterilerimizi en kısa sürede ziyaret edip size en iyi perdeci hizmetini verebilmemiz için Gök Perde ve Dekorasyon iletişim numaralarından irtibata geçebilirsiniz.