PVC DİKEY PERDELER

   PVC dikey perdeler genellikle ofis ve iş yerlerinde tercih edilen perde sistemleridir. Dikey perdeleri oluşturan lameller PVC veya kumaş olabilmektedir. Dikey perdeler de kullanılan malzemelerin tamamı ithaldir. Dikey perdelerin eğimli yerlerde kullanabilmeleri asimetrik camlarda da tercih edilmelerini sağlamaktadır. Dikey perdeler ip ve zincirle kumanda edilebilmektedir. Dikey perdeler kullanım şekillerine göre tek tarafa ve ortadan her iki tarafa toplanabilme özelliklerine sahiptir.

   PVC slaytların genişliği 89 mm, kumaş slaytların genişliği ise 89 mm veya 127 mm olabilmektedir. Dikey perdelerin renk sıkılası kumaş dikey perdelerle birlikte oldukça geniştir. Sun screen , polyester kumaşlardan da dikey perde üretilebilmektedir, böylece dikey perdenin güneş kırıcı özelliği dışında daha şık ve dekoratif bir görünüm sağlanabilmektedir.

PVC Dikey Perde
PVC Dikey Perde
PVC Dikey Perde
PVC Dikey Perde
PVC Dikey Perde
PVC Dikey Perde
PVC Dikey Perde
PVC Dikey Perde
PVC Dikey Perde
PVC Dikey Perde
PVC Dikey Perde

PVC Dikey Perde

Genellikle iş yerleri, okullar, hastaneler gibi kurumlarda kullanılan perdelere verilen isimdir. PVC Dikey Perdeler sadece buralarda kullanılmaz evlerde de kullanılanları mevcuttur. Yanlara doğru dik şekilde toplandığı için yüksek ve uzun camlarda kullanılması daha uygundur.

Estetik ve kullanım kolaylığı sunan pvc dikey perde modellerini tüm yaşam alanlarınızda kullanmanız mümkündür. Hem kullanılış olarak hem de görüntü olarak pvc perdeler her daim diğer perdelerden daha çok tercih edilmektedir. İlk olarak İskandinav ülkelerinde kullanılan bu perdeler zaman içinde tüm dünyaya hızlı bir şekilde yayılmıştır. Güneş ışınlarına dilediğiniz gibi yön vermenizi sağlar ve güneşten en üst seviyede faydalanmanıza yardımcı olur. Bu nedenle özellikle soğuk ülkelerde daha çok rağbet görmektedir. Bir iş yeri açmaya karar verdiğinizde dekorasyon için ilk akla gelen PVC Dikey Perde yaptırmaktır.

İş yerinize diğer perdelere oranla çok daha fazla bir ferahlık ve şıklık katar bu perdeler. Her şeyde olduğu gibi bu perdelerde de birden fazla çeşit mevcuttur. PVC Dikey Perde çeşitleri şunlardır: Kumaş (genellikle evlerde tercih edilir), PVC ve alüminyum bant. Kumaş türü daha çok evlerde tercih edilirken PVC ve alüminyum bant iş yerlerinde tercih edilmektedir.

Fiyatları metre kare cinsinden hesaplanır. Diğer perdelere oranla da her bütçeye baya bir uygundur. Ofisinizin gerçekten de bir ofis gibi görünmesini istiyorsanız kesinlikle bu perdeleri tercih etmelisiniz. Aynı zamanda diğer perdelere oranla yırtılması veya yıpranması da daha zordur. Temizlenmesi de çok pratiktir. Her ne kadar evlerde kullanımı az olsa da eğer evinizde uzun bir cam varsa genellikle çocuk odalarında olur böyle camlar gönül rahatlığıyla bu perdeleri tercih edebilirsiniz. Perde deyip geçmeyin perde bir evin veya iş yerinin göze en çok çarpan eşyasıdır. Aynı zamanda hayat standardınızı gösterir. 

KasaAlüminyum
Mekanizma1. sınıf
İçerik% 100 Pvc
GarantiVar
Ürün TemizliğiSabunlu su ve sünger ile silinebilir.
Slayt Genişliği
89 mm
Alev Direnci
Opsiyonel
MotorOpsiyonel
KumandaOpsiyonel
Ev OrtamıUygun
Ofis OrtamıUygun
Montaj OrtamıTavana, Alüminyuma
Nem DayanılıklığıVar
Renk ÇeşitleriOpsiyonel