STOR PERDELER

Stor Perde, Türkiye’de en çok tercih edilen, üretim safhası en kolay ve en çok renk ve desen seçeneğine sahip mekanik perde sistemleridir.

Stor Perde, ışığı geçirmeyen karartma, ışık geçiren screen, ışığın belli bir oranda geçiren fakat içeriyi göstermeyen 3 modelden oluşmaktadır. Üretimde polyester, pamuk, akrilik gibi malzemelerden oluşan zengin kumaş çeşitleri kullanılır.

Stor Perdeler alüminyum borulara sarılan kumaşlardan oluşur ve mekanizması ile aşağı yukarı hareket edebilme özelliğine sahip perdelerdir. Zincirli, yaylı ve kumandalı motorlu mekanizma ile kontrol edilebilir.

Stor perde; zebra perde, japon perde, iris perde, kumaş dikey perde, sun screen, karartma stor, güneş kırıcı, tül perde, blackout perde, karatma perde v.s modeller ile daha da zengin bir ürün grubu oluşturmaktadır.

Stor perde ev, ofis için en ideal perde türüdür.

Stor Perde
Stor Perde
Stor Perde
Stor Perde
Stor Perde
Stor Perde
Stor Perde
Stor Perde
Stor Perde
Stor Perde
Stor Perde
Stor Perde
Stor Perde
Stor Perde

STOR PERDE - VİDEO

Motorlu Stor Perde

Türkiye, gelişmekte olan ülkeler kategorisinde yerini alırken bu durum haliyle modern mekanizmalı perdelerin öncelikli olarak tercih edilmesine de yansımaktadır. Hayatımızın her alanı otomosyan sistemleri ile donatılmıştır. Stor perdeler gelişen teknoloji ile beraber artık motorlu ve kumandalı. Motorlu stor perde modelleri ile perdelerinizi açıp kapatmak artık çok kolay.

Motorlu ya da uzaktan kumandalı mekanizmanın kullanıldığı bu popüler perdelerde pratik bir şekilde açılıp kapanma kolaylığı sunmaktadır. Yaşam ve çalışma alanlarının daha güzel bir görünüm kazanmasını sağlayan bu perdeler, kullanım konusunda sunduğu pratiklikle de son dönemin en çok ilgi gören perde tasarımları olmaktadır.

Evlerden ofislere, restoranlardan otellere oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olan motorlu stor perde modellerinde renk konusunda da sınırsız seçenek bulunmaktadır. Renk ve kumaş dokusu konusunda sunduğu geniş içerikli seçim imkânını desen seçeneklerine de taşıyan bu şık perdeler, klasik dekorasyon stilinin bilinen dantel yüzeylerinden dijital baskılı modern tasarımlara kadar her türlü mekânda kullanılabilmektedir.

Akla gelen ilk husus ise motorlu stor perde fiyatıdır. Normal ürünlere göre fiyatı biraz yüksek kalsa da sunduğu kolaylıklar göz önünde bulundurulduğunda aslında pek yüksek sayılmaz. Bura fiyatı belirleyen en önemli husus motor ve kumanda marka ve modelidir. Kumaş aslında fazla bir yüksek bir maliyet oluşturmaz. Firmamız üç farklı fiyatta ürün seçeneği sunmaktadır.

Kısacası özel perdeler arasında yer alan motorlu stor perde her türlü mekânda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Farklı tasarımları ile kişilerin daha çok tercih etmesine ve kişiler tarafından kullanılmasının yaygınlaşmasını sağlamaktadır. 

KasaAlüminyum
Mekanizma1. sınıf
İçerik% 100 Pes İplik Dokuma
GarantiVar
Ürün TemizliğiKuru Temizleme. Sünger ile silinebilir.
Alev Direnci
Alev geciktirici
MotorVar
KumandaVar
Ağırlık350 gr/m²
Ev OrtamıUygun
Ofis OrtamıUygun
Montaj OrtamıTavana, Alüminyuma
Nem DayanılıklığıVar
BoncukOpsiyonel
DilimOpsiyonel
Renk ÇeşitleriOpsiyonel