ZEBRA PERDELER

    Kumaş yapısı ile istenildiğinde tül, istenildiğinde perde olabilmektedir.

   Dekoratif güzelliğinin yanı sıra, iki amaçlı kullanılabilen sistem, renk ve desen çeşitliliği ile dekorasyon konusunda yeni bir perde olacaktır.

Zebra Perde
Zebra Perde
Zebra Perde
Zebra Perde
Zebra Perde
Zebra Perde

Motorlu Zebra Perde

Sürekli değişen ve ilerleyen teknoloji hemen hemen tüm sektörleri etkiler durumda. Perde sektörü de bunlardan bir tanesi. Artık rahat koltuğunuzdan kalkmaya gerek olmadan açılıp kapatabileceğiniz perdeler var. Bunlara ise motorlu perdeler deniyor. Bu perdeler, tüm perde türlerine uygulanabiliyor. Bunlardan bir tanesi de Motorlu Zebra Perde.

Zebra perdeleri hepimiz severiz. Ancak bazen rahat bir şekilde oturduğunuz yerden kalkıp perdeyi kapatmak zor gelir. İşte tam bu sırada Motorlu Zebra Perde imdadınıza yetişiyor. Son teknolojinin ürünlerinden biri olan bu perde sayesinde konforun tadını sonuna kadar çıkarabiliyorsunuz.

Motorlu Perdenin Özellikler

Açıkçası normal perdeden görünüş anlamında hiçbir farkı yoktur. Perdenizin kontrolünü uzaktan kumanda ya da tuşlar yardımı ile kolayca yapabilirsiniz. Genel olarak, geniş ve yüksek tavanlı yerlerde kullanımı oldukça yaygındır. Bu tarz yerlerdeki perde kontrolü bir kişi tarafından yapıldığında oldukça zorlayıcıdır. Ancak bunu motorlu perde ile çözdüğünüz zaman, gayet kullanışlı ve basit bir şekilde perdeleri açıp kapatabilirsiniz.

Boruların içerisine yerleştirilen mekanizma sayesinde perdeler kolaylıkla hareket ettirilebiliyor. Bu şekilde perde, istenilen yerde durdurulabiliyor ya da tekrar hareket ettirilebiliyor. El ile ayarlama durumunun zor olduğu ve yetersiz kaldığı durumlarda bu sistem oldukça kullanışlı oluyor.

Motorların ebatı ve güçleri monte edilen perdeye göre değişiklik gösteriyor. Çok büyük bir perdeye büyük ve kuvvetli motorlar monte edilmesi gerekirken, bazı perdelere ise küçük ve basit bir motor yeterli olabiliyor. Böylelikle, maliyeti de perdenin boyutuna göre azalıp artabiliyor.

Son yılların büyük rahatlığı uzaktan kumandalar sayesinde oldu. Şimdi ise onların kullanıldığını yepyeni bir sektör geliştir. Siz de bu motorlu perdeler sayesinde perdenizi yerinizden bile kalkmadan rahatlıkla açıp kapatabilirsiniz. Birçok zahmetten böylelikle kurtulmuş olursunuz. Aynı zamanda bu perdelerin görünüm açısından diğer perdelerden bir farkı olmadığı için motorlu perde kullandığınız halde gayet şık ve güzel bir tasarım elde edebilirsiniz. Dilediğiniz gibi ayarlayabileceğiniz bu sistem bir süre sonra tüm evlerde yerini alacağa benziyor.

KasaAlüminyum
Mekanizma1. sınıf
İçerik% 100 Pes İplik Dokuma
GarantiVar
Ürün TemizliğiKuru Temizleme. Sünger ile silinebilir.
Alev Direnci
Opsiyonel
MotorVar
KumandaVar
Kalınlık0,6 mm
Ev OrtamıUygun
Ofis OrtamıUygun
Montaj OrtamıTavana, Kornişe, Duvara
Nem DayanılıklığıVar
BoncukOpsiyonel
DilimOpsiyonel
Renk ÇeşitleriOpsiyonel