ZİP PERDELER

   Farklı ortamlarda kullanılan bu perde dış mekanlarda kullanıldığı gibi loş bir ortam sağlamak için kullanılan bir perdedir. İnsanların yoğun bir şekilde gittiği yerlerde kullanılan bu perde iç bölüm oluşturmak istendiğinde kullanıma uygundur. Güneş ışınlarının girmesini engellemede oldukça etkindir. Loş ortam oluşturma konusunda çok etkili olan zip perde kullanım açısından birçok ortama farklı bir görüntü sağlar.

Zip Perde
Zip Perde
Zip Perde

ZİP PERDE - VİDEO

Zip Perde

Güneşin zararlı ışınlarını süzme özelliği ile sağlık açısından da oldukça önemli bir yere sahiptir. Otellerde kullanımı yaygınlaşan perde özellikle lobilerde sıklıkla kullanılmaktadır. Gün geçtikçe artık ev dekorasyonu olarak da kullanılan bir perde olarak dikkat çekmeye başladı. Şık bir görünüm sağlamak amaçlı kullanıma çok uygun olması sebebiyle oldukça fazla tercih edilen bir ürün olarak yerini aldı. Her açıdan kullanımı kolay ve temizliği pratik olan bu perde kullanıcısını yormamaktadır.

Nasıl bir amaç için kullanılacağını gözetilmeksizin her ortamda birçok amaç için kullanımı uygun bir perdedir. Tüm mevsimler için tasarlanan zip perde tüm yıl kullanım imkanı sağlaması açısından oldukça avantajlıdır. Kullanım açısından etkinliği ile kullanacağınız mekanda etkileyici bir ortam kurma ile dikkatleri üzerine çekecektir. Özellikle yazın fazlalaşan toz ve kir gibi durumlar karşısında etkisi ile çok temiz ve hoş bir ortam oluşturmada yardımcı olacaktır.

Birçok ortama uyum sağlama açısından öncelikli ürün olarak akla gelebilecek tüm ortamlar için kullanımı mümkün olan bu model birçok estetik görüntüsü ile favori perdeler arasındadır. Farklı bir tarz olarak kendini gösteren bu perde çekici özelliği ile de oldukça önemli bir yere sahip olmuştur. Sağlamış olduğu enerji tasarrufu sayesinde tercih bakımından çok tercih edilen perde olarak görünmektedir. Kontrol açısında da motorlu kontrol olması da kullanım esnasında çok pratik bir kullanım kolaylığı sağlamaktadır. 

Özellikleri

  • Güneş ışığına karşı oldukça dayanıklıdır.
  • Estetik bir görüntü sunmaktadır. Stor perde ile aynı mantık da çalışmaktadır.
  • Kontrol konusunda çok büyük avantajları vardır.
  • İsteğe bağlı olarak dış mekanlar için özel ral renk kodlarına sahiptir.
  • Su geçirmeme özelliğine sahip özel kumaştan yapılır.
  • Olumsuz hava şartlarına karşı kullanılan mekanı korur.
  • Sert rüzgarlara karşı oldukça dayanıklı olma özelliğine sahiptir.
KasaAlüminyum
Mekanizma1. sınıf
İçerik% 27 Pes % 73 Pvc
GarantiVar
Ürün TemizliğiSabunlu su ve sünger ile silinebilir.
Alev Direnci
Alev Geciktirici
MotorVar
KumandaVar
Ağırlık410 gr/m²
Ev OrtamıUygun
Ofis OrtamıUygun
Montaj OrtamıTavana, Alüminyuma
Nem DayanılıklığıVar
Renk ÇeşitleriOpsiyonel